NEDEN FARMASİ

Günümüzde herhangi bir kozmetik marketine gittiğinizde binlerce farklı markayla ve binlerce farklı ürünle karşılaşıyor olabilirsiniz. Fakat bu ürünlerin çoğunun menşei Türkiye olmadığı gibi aynı zamanda uygun fiyat segmentinde de yer almazlar. Yüksek fiyatlara satılırlar fakat içerisinde paraben, parfüm, alkol, SLS, silikon ve hayvansal yağlar gibi birbirinden zararlı içerikler bulundururlar. Fakat Farmasi %100 Türk markası olarak ürün segmentinde ihtiyacınız olan tüm ürünleri uygun fiyata satın alabileceğiniz bir markadır. Ayrıca Farmasi ürünlerinin içerisinde paraben, parfüm, SLS, alkol, silikon, hayvansal yağlar gibi zararlı bileşenler bulunmaz. Bir çok farklı marka hayvanlar üzerinde deney yapar ve çevre dostu yaklaşımı ile gündemde olmazlar. Fakat Farmasi hayvanlar üzerinde deney yapmaması, doğa dostu yaklaşımı, geri dönüşüme katkısı ve ar-ge çalışmaları ile birbirinden ünlü markalara adeta taş çıkartır.

HEMEN ÜYE OLUN

Farmasi Online Katalog

Farmasi Ocak Katalog 2019
Farmasi Şubat Katalog 2019

Farmasi Online Üyelik

Farmasi Üyelik

Tüm Farmasi Ürünleri

Farmasi Ürünleri

FARMASİ KAZANÇ VE PİRİM SİSTEMİ

Farmasi Kozmetik

Farmasi Kozmetik Metni

Farmasi Kullananlar

Line

%100 Türk markası olan Farmasi son yıllarda popülerliğini git gide artırarak birçok Türk ünlüye de hitap etmeye başladı. Şimdi birçok youtuber, blogger ve ünlü isim Farmasi ürünlerini kullanmaya başlıyor. “Farmasi Ürünlerini Kullananlar” başlığı adı altında Farmasi ürünlerini kullanan tüm ünlüleri, güzellik uzmanlarını, vlogger ve bloggerları görebilirsiniz.

Makyaj Tavsiyeleri

Line

Renkli kozmetik alanında dünya devleri arasında yer alan Farmasi’nin binlerce farklı renkli kozmetik ürünü bulunuyor. Eğer siz de bu ürünleri çok daha aktif ve farklı bir şekilde kullanmak istiyorsanız blogumuzun “Farmasi Makyaj Tavsiyeleri” bölümüne mutlaka göz atmalısınız.

Farmasi Blog

Line

Bloğumuz da bulunan “Farmasi Ürünlerinin Faydaları” başlığı adı altında Dr Cevdet Tuna ürünlerinin sağlığa birbirinden farklı etkilerini inceliyoruz. Sizde sayfamızdan daha fazla bilgi edinebilir ve Dr Cevdet Tuna ürünlerini daha yakından tanıyabilirsiniz.

FARMASİ BAŞARI HİKAYELERİ

HABERLER & DUYURULAR