Cosmetic Dentistry

Home Farmasi Güncel Kampanyalar

Farmasi İle Sınırsız Kazan Kazandır

%100 Türk markası olan Farmasi’de siz de yerinizi almak için üyelik ve kayıt formunu doldurarak Farmasi girişimcisi olarak başladığınız yolda günden güne kariyer basamaklarını tırmanarak statünüze bir yenisini ekleyebilirsiniz. Farmasi kozmetik dünyasında yerinizi aldıktan sonra hem siz kazanabilir, hem de çevrenizdekilere kazanç sağlayabilirsiniz. Farmasi’ye üye olup hem ürünleri fabrika fiyatından %30-%40 daha indirimli satın alabilirsiniz, hem de kat kat kazan, hoşgeldiniz gibi fırsatlardan faydalanarak birbirinden güzel indirimler, avantajlar ve hediyeler kazanabilirsiniz.

Farmasi danışmanı olduğunuzda %30-%40 ürünleri daha indirimli fiyattan satın alırken aynı zamanda puanınız biriktiği için ay sonunda birçok hediyeden ve avantajlardan faydalanabilirsiniz. Farmasi’yi çevrenize tavsiye ettikçe ve günden güne büyüyen üye ağınıza ve alt ekibinize siz bile inanamayacaksınız.

Eğer ben bu işi yapamam, yeterince sosyal değilim diyorsanız yanılıyorsunuz. Farmasi sizi sosyalleştirmek adına hem eğitici, hem öğretici, hem de sizin ufkumuzu açıcı birçok toplantı ve eğitici seminerler düzenliyor.

Bu seminerlere katılarak bu işi nasıl yapacağınızı öğrenebilir ve daha profesyonel insanlar ile tanışarak günden güne çevrenizi genişletebilir ve kat kat kazandıkça çevrenize de kazandırmaya başlayabilirsiniz. Siz de esnek çalışma saatlerine sahip, dilediğiniz zaman çalışabileceğiniz, eğlenebileceğiniz ve her gün yeni şeyler öğrenebileceğiniz bir iş imkanı istiyorsanız o halde ortaya sermaye bile koymadan sıfır risk ile Farmasi Network sistemine üye olabilirsiniz.

Farmasi’ye ücretsiz üye olmak için üyelik ve kayıt formunu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız size ulaşarak aklınızdaki tüm soruları cevaplandıracak ve yeni yürümeye başladınız bu yolda sizden desteğini esirgemeyecek, sizi yüreklendirecektir.

Farmasi Üye Ol

FARMASİ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İSTERSENİZ BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ

05423943838