Smile Makeovers

Home Farmasi Güncel Kampanyalar Farmasi Hoşgeldin Kampanyası

Hoşgeldin Kampanyası

Farmasi’ye üye olduğunuzda Farmasi ailesine katılarak ilk ünvanınız olan Farmasi danışmanı ve Farmasi girişimci ünvanını almış olursunuz. Farmasi danışmanı olarak yapacağınız alışverişlerde sepetinizde %30-%40 daha indirimli fiyattan ürünleri satın alma fırsatını yakalayacağınız gibi aynı zamanda teşvik ve hoşgeldin kampanyalarından da faydalanmış olursunuz. Farmasinin en sevilen kampanyalarından biri olan hoşgeldin kampanyasında birbirinden avantajlı ürünleri çok daha uygun fiyata satın alabilirsiniz. İşte Farmasi yeni kayıtlara özel hoşgeldin kampanyası paket içeriği;

180 TL puan sipariş verdiğinizde BB krem 46 TL, Extreme Curl maskara 45 TL. Toplamda 91 TL değerinde ürün size hediye olacak. Yapmanız gereken sadece birinci ayın sonuna kadar 180 TL puan siparişi vermeniz.
180 TL puan siparişi verene Signature parfüm 128 TL, Theros parfüm 64 TL yani toplamda 192 TL değerindeki ürün hediye olacak. İkinci ayınızda 180 TL puan siparişi vermeniz durumunda bu hediyeleri ücretsiz kazanacaksınız.
180 TL puan siparişi vererek en sevilen kadın parfümlerinden biri olan Farmasi Sensational parfüm, Farmasi Sensational vücut losyonu, Farmasi Sensational rolon 167 TL değerinde ki tüm bu ürünler bedava. Üçüncü ayınızda 180 TL puan sipariş verdiğinizde bu harika hediyelere ücretsiz sahip olmuş olacaksınız.
İşte Farmasi yeni üyelere özel hoşgeldin kampanyası kapsamında sizleri bekleyen indirimli ve avantajlı paketler bu şekilde. Tek yapmanız gereken sayfamız üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurmak ve Farmasi’ye ücretsiz üye olmak.

Farmasi Üye Ol

FARMASİ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İSTERSENİZ BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ

05423943838