Farmasi Kataloğu Bilgilendirme Sitesi

Farmasi Katalog & Ürünler

Home Farmasi Katalog Farmasi Ocak Katalog 2019

Her yeni kataloğu iple çekilen Farmasi, her ay birbirinden farklı ürünlerle, indirimlerle ve avantajlı paketlerle geri dönüyor. İşte Farmasi 2019 Ocak ayında sizi bekleyen harika fırsatlar!

Farmasinin en sevilen maskaralarından biri olan Extreme Curl maskarayı henüz denemediyseniz o halde Farmasi'nin Ocak katalaoğun'da denemeniz için indirimli şekilde satın alabilirsiniz.

Farmasi Extreme Curl maskara gözlerde takma kirpik etkisi yaratır! Makyajın olmazsa olmaz adımlarından biri olan maskara adımında her isteğinize cevap verecek joker bir maskaradır! Kirpiklerinizin uzun ve gür görüntüsü gözlerinizi daha derin ve çekici gösterecek!

Farmasi Ocak 2019 katalogunda yeniliklere açık olun!

Yepyeni iki parfümü denemek için de tam sırası;

Omnia ve İmperium!

Hem çok kalıcı hemde çok etkileyici. Siz de bu harika iki parfümü denemek istiyorsanız o halde 2019 Farmasi Ocak kataloğunu mutlaka değerlendirmelisiniz.

Fark edilmek isteyen kadının kokusu Omnia..

Arkanızda kalıcı bir iz bırakmak istiyorsanız Omnia tam size göre. Bugüne kadar kadınlar için tasarladığımız kokuların en kalıcısı olan Omnia sizi mitolojik bir kahraman kadar unutulmaz kılacak.

Üst notalar çiçeksi,

Kalp notası menekşe, süsen kökü ve beyaz çiçekler

Dip nota sandal ağacı, amber ve beyaz misk.

Sayfamızdan tüm ürünleri online ve güvenli bir şekilde satın alacağınız gibi, sayfamız üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurarak Farmasi'ye ücretsiz üye olabilirsiniz.

Sayfamızdan online katalogları daha detaylı bir şekilde incelemek için TIKLAYINIZ

Üye olmak için TIKLAYINIZ

Ürünleri sipariş vermek için TIKLAYINIZ

 

 

Farmasi Üye Ol

FARMASİ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İSTERSENİZ BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ

05423943838