Farmasi Kataloğu Bilgilendirme Sitesi

Farmasi Katalog & Ürünler

Home Farmasi Üyelik Farmasi Girişimci

Farmasi Girişimci

Farmasi’de başladığınız ilk yolculukta alacağınız ünvan Farmasi danışmanı ünvanı olacaktır. Farmasi danışmanı ünvanını almak için ilk olarak üyelik ve kayıt formunu doldurarak Farmasi’ye üye olmanız ve Farmasi girişimcisi olmanız gerekiyor. Farmasi girişimcisi olarak hem kişisel ihtiyaçlarınızı geniş ürün yelpazesi yardımı ile çok daha uygun fiyatlara satın alabilecek, hem de çevrenizdeki insanlara Farmasi’yi anlatıp onların da Farmasi’ye üye olmasını sağladıkça günden güne büyüyerek kendi alt ekibinizi oluşturmuş olacaksınız.
Kendi alt ekibinizin yaptığı satışlardan, yeni üyeler eklemesinden günden güne aileniz daha da büyüyecek ve dolayısı ile kariyer kapılarını aralamış olacaksınız. Günden güne büyüyen aileniz ile siz de çok daha fazla kazanmaya ve kazandırmaya başlayabilirsiniz. Ürünleri satın alırken puan sistemine göre değerlendirilirsiniz
Puanlarınız biriktikçe Farmasi’de yeni hediyeler, yeni indirimler ve avantajlar elde edebilirsiniz. Kendi alt kadronuzun yaptığı satışlardan da prim sistemi ile kazanç elde etmiş olursunuz. Hem çok daha hızlı yükselip, hem de çevrenizi genişleterek sosyal bir ortamda çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Farmasi’nin birbirinden avantajlı dünyasına adım attığınızda ne kadar sosyalleştiğinizi ve bu işten ne kadar keyif aldığınıza siz bile inanamayacaksınız.
Farmasi’nin sizleri bilgilendirici, eğitici ve sosyalleştirici çeşitli toplantılarına katılabilir, bu toplantılarda tanıştığınız insanlar ile ufkunuzu genişletebilir ve bu işi günden güne çok daha sağlam, çok daha hazırlıklı ve çok daha aktif bir şekilde yapabilirsiniz. Siz de Farmasi’nin kazanç ve güzellik dolu dünyasına bir adım atmak için hemen şimdi üyelik ve kayıt formunu doldurarak Farmasi’ye ücretsiz üye olabilirsiniz.

Farmasi Üye Ol

FARMASİ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İSTERSENİZ BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ

05423943838