Farmasi Kataloğu Bilgilendirme Sitesi

Farmasi Katalog & Ürünler

Ar-Ge

Yerli sermaye ile kurulmuş %100 Türk markası olan Farmasi’nin tüm ürünlerinin formülasyonları özel olarak Farmasi laboratuarında geliştirilmektedir. Ürünlerin içerisinde paraben, parfüm, SLS, alkol, triklosan, fitalat bulunmayan Farmasi ayrıca helal sertifikasına sahiptir. Hayvanlar üzerinde deney yapmayan Farmasi aynı zamanda helal kozmetik sertifikasına sahip olduğu için içerisinde hayvansal yağlar ve hayvansal maddeler bulundurmayan temiz içerikli ürünler üretir. Farmasi’nin cilt bakım ürünleri başta olmak üzere birbirinden farklı ürünlerinin içerisinde paraben ve parfüm bulunmaz, aynı zamanda çevre dostu olarak üretilir.
Geri dönüşüme katkıda bulunması için özel olarak ambalajlanan Farmasi ürünleri çevre dostu üretim ile doğaya zarar vermemektedir. Araştırma ve geliştirme merkezinin temelini kaliteye ve insana verdiği değer oluşturmaktadır. Farmasi araştırma ve geliştirme çalışmaları modern ve yeni teknolojiye sahip tesislerde özel ar-ge ekipleri tarafından çok bilimsel yöntemlerle, büyük bir titizlikle yürütülmektedir. Toplumun ve kullanıcıların ihtiyacına göre özel olarak üretilen ürünler aynı zamanda yenilikçidir. Son çıkan trendleri, dünyada en popüler olan ürünleri araştırarak Farmasi’ye entegre edilir.
İstikrarlı bir yönetim anlayışı ve bilimsel mantığa sahip çağdaş özendirici bir araştırma geliştirme ortamı ile Farmasi ürün kalitesinin en önemli nedenlerinden biri olmaktadır. Farmasi’nin özel anlayışı sayesinde ar-ge çalışmaları laboratuvarlarda geliştirilen 2000’den fazla ürünü kapsamaktadır ve dünyada kozmetik pazarına yön vermektedir. Farmasi ar-ge çalışmaları giderek daha yüksek bir seyire odaklanarak devam eder ve yenilikçi ürünler ile aramıza döner. Her ay Farmasi kataloğunda gördüğünüz yenilikçi ürünlerin en temel sebebi de budur.
Farmasi dünya standartlarına üretim anlayışı ile %100 Türk markası olarak yoluna devam eder ve binlerce insana iş istihdam da sağlar. Farmasi ar-ge yani araştırma ve geliştirme çalışmaları günden güne kendini yenileyen profesyonel ekipler sayesinde markayı çok daha yükseğe taşımaktadır.

Farmasi Üye Ol

FARMASİ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İSTERSENİZ BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ

05423943838