Farmasi Kataloğu Bilgilendirme Sitesi

Farmasi Katalog & Ürünler

Home Hakkımızda Farmasi Şirketi

Farmasi Şirketi

%100 Türk markası olan Farmasi Dr Cevdet Tuna tarafından kurulmuş ve ailesine miras olarak bırakılmıştır. Avrupa'nın en büyük entegre kozmetik tesisine sahip olan Farmasi %100 Türk sermayeli Türk şirketidir. 5 kıta 125 ülkede tam 68 yıldır iş istihdamı sağlayan Farmasi yerli üretimle yoluna devam ettiği için Türkiye kazanacak.

Network sistemi ile binlerce insana iş istihdamı sağlayan Farmasi’de sizin de bir yeriniz var. Özellikle evden çalışmak zorunda kalan ev hanımları başta olmak üzere, ek iş arayan öğrenciler veya kazancını arttırmak isteyen kişiler Farmasi üyelik ve kayıt formunu doldurarak ücretsiz üye olabilir ve bu ayrıcalıklı dünyaya adım atabilir.

Farmasi binlerce insana iş istihdamı sağladığı gibi aynı zamanda temiz içerikli, birbirinden farklı ürünleri kullanıcıları ile buluşturur. Piyasada satılan zararlı içerikler ile dolu ürünlere kat ve kat bütçe ayırarak fazla ödemeler yapmaktansa Farmasi ürünlerini tercih ederek hem ülke ekonomisine katkıda bulunabilir, hem %100 Türk markası olan Farmasi’nin helal sertifikalı, temiz içerikli ürünlerinden faydalanabilir, hem de uygun fiyat kategorisinde yüksek performanslı ürünleri deneyebilirsiniz.

Ekip kurarak kazanabilirsiniz. Arkadaşlarınızı, çevrenizi veya Farmasi’ye ilgisi olabileceğini düşündüğünüz kişilere Farmasi’yi anlatıp üye olmalarını sağladığınızda kendi alt ekibinizi kuracak ve günden güne bu alt ekibi geliştirerek kendi iş çevrenizi oluşturmuş olacaksınız.

Sağlıklı, kaliteli, geniş ürün segmentine sahip Farmasi’de siz de yer almak istiyorsanız bu kazançlı fırsatı mutlaka değerlendirmelisiniz. Farmasi Dr Cevdet Tuna markalarındaki tüm ürünler özel laboratuvarlarda, insan sağlığını tehdit etmeyecek şekilde, çevre dostu yöntemlerle üretilir. 2000’den fazla ürün çeşidi ile hizmet veren Farmasi İstanbul Ömerli’deki fabrikasında 100.000 metrekare büyüklüğü olan ve yıllık 500 milyon üretim kapasitesi bulunan tesisinde üretiyor. Türkiye'nin en büyük doğrudan satış şirketi olma yolunda ilerleyen Farmasi’de siz de yerinizi almak için geç kalmayın.

Farmasi Üye Ol

FARMASİ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İSTERSENİZ BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ

05423943838