Farmasi Kataloğu Bilgilendirme Sitesi

Farmasi Katalog & Ürünler

Home Hakkımızda Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Farmasi danışmanı olmak için hangi bilgiler gereklidir?

Farmasi danışmanı olmak için sayfamızdaki üyelik ve kayıt formunu doldurmanız yeterlidir. Bunun için ad ve soyad, TC kimlik no, doğum tarihi, açık adres, cep veya ev telefonu, varsa e-posta adresinizi girmeniz yeterli olacaktır.

Farmasi’ye üye olmak ücretli midir?

Hayır Farmasi’ye üye olmak tamamen ücretsizdir. Bunun için sayfamızda bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Kayıt olduktan sonra her ay belirli bir miktar ödeme yapmam gerekiyor mu?

Elbette hayır. Farmasi’ye üye olurken ücretsiz bir şekilde üye olduktan sonra isterseniz aylarca bir sipariş girmeyebilir ve herhangi bir ücret ödemeden üyeliğinizi devam ettirebilirsiniz.

Farmasi’ye üye olduğunda hangi avantajlardan faydalanabilirim?

Farmasi’ye üye olduğunuzda Farmasi danışmanı ünvanı ile yapacağınız alışverişlerde sıradan kişilere oranla %30-%40 daha indirimli fiyattan ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz. Ayrıca farmasinin danışmanlarına özel sunduğu bazı setleri çok daha uygun bir fiyata satın alabilirsiniz. Örneğin yeni kayıt olanlara başlangıç paketi gibi. Bu paketin içerisinde Farmasi’nin en sevilen ürünleri bulunur ve genelde 2-3 kat fiyatına satın alabilecekken Farmasi danışmanı olarak çok daha cüzi bir miktara satın alarak tüm Farmasi ürünlerini deneme şansına sahip olabilirsiniz. Ayrıca Farmasi danışmanı olduğunuzda hem sosyal bir çevre kazanabilir, hem de kendi işi istihdamınızı kendiniz yaratabilirsiniz.

Her ay sipariş girmek zorunda mıyım?

Her ay sipariş girmek zorunda değilsiniz. Yalnızca 6 ay boyunca hiçbir şekilde aktif olup sipariş vermediyseniz üyeliğiniz otomatik olarak düşecektir.

Farmasi’ye üye olduğunda ne kadar kazanç sağlayabilirim?

Farmasi’ye üye olduğunuzda birbirinden farklı adımları izleyerek birbirinden farklı bütçelere sahip olabilirsiniz. Farmasi’ye üye olduktan sonra kendi ekibinizi kurarak bir alt ekip oluşturup kazancınızı 2-3 katına katlayabileceğiniz gibi, aynı zamanda satış yaparak da ekibinizin yaptığı her satıştan kazanç sağlayabilirsiniz. Bunun için ilk olarak çevrenizdeki en yakınlarınız, komşularınız, arkadaşlarınız, akrabalarınız gibi kişilere Farmasi’yi tavsiye edip Farmasi’ye üye olmalarını sağlayabilirsiniz.

Farmasi ürünleri hayvanlar üzerinde test yapar mı?

Farmasi’nin sahip olduğu sertifikalar dolayısıyla Farmasi hayvanlar üzerinde asla deney yapmaz. Ayrıca doğa dostu yaklaşımı ile çevreye de zarar vermez.

Farmasi ürünlerinin son kullanma tarihleri nelerdir?

Farmasi ürünleri açıldıktan ve uygun ortamda bekletildikten sonra 36 ay yani 3 yıl boyunca kullanım ömrüne sahiptir. Elbette ürünlerin arkasında ekstra olarak önemli olan kullanım bilgilerini ve kullanım ömürlerini okumanızı tavsiye ediyoruz.