Neden Farmasi?

Neden Biz?

Günümüzde herhangi bir kozmetik marketine gittiğinizde binlerce farklı markayla ve binlerce farklı ürünle karşılaşıyor olabilirsiniz. Fakat bu ürünlerin çoğunun menşei Türkiye olmadığı gibi aynı zamanda uygun fiyat segmentinde de yer almazlar. Yüksek fiyatlara satılırlar fakat içerisinde paraben, parfüm, alkol, SLS, silikon ve hayvansal yağlar gibi birbirinden zararlı içerikler bulundururlar. Fakat Farmasi %100 Türk markası olarak ürün segmentinde ihtiyacınız olan tüm ürünleri uygun fiyata satın alabileceğiniz bir markadır. Ayrıca Farmasi ürünlerinin içerisinde paraben, parfüm, SLS, alkol, silikon, hayvansal yağlar gibi zararlı bileşenler bulunmaz. Bir çok farklı marka hayvanlar üzerinde deney yapar ve çevre dostu yaklaşımı ile gündemde olmazlar. Fakat Farmasi hayvanlar üzerinde deney yapmaması, doğa dostu yaklaşımı, geri dönüşüme katkısı ve ar-ge çalışmaları ile birbirinden ünlü markalara adeta taş çıkartır.

Farmasi tamamen yerli bir şirkettir. Farmasi Dr Cevdet Tuna tarafından kurulmuş, 123 ülkeye ihracat yapan, alanında lider bir şirkettir. Yerli malı kullanımı ekonomimizin gelişmesi için çok önemlidir. Farmasi ürünleri sağlıklı, kaliteli ve hijyeniktir. Ürünler hem insana, hem doğaya, hem de hayvanlara dost olacak şekilde üretilmiş olup en iyi hammaddelerden üretilmektedir. Sertifikalar ise çok önemli bir rol oynar. Farmasi’nin sahip olduğu birbirinden farklı sertifikalar mevcuttur. İşte o sertifikalardan bazıları; Farmasi’nin helal sertifikası, Türk Standartları Enstitüsü’ne uygunluk sertifikası ve daha birçok bulundurduğu sertifikalar ile tamamen güven teşkil etmektedir.

Farmasi online ve güvenli bir şekilde ürünleri sadece satın alabilmeniz değil, aynı zamanda bunu bir iş fırsatına çevirebilmenize de olanak sağlar. Rahat bir iş imkanına sahip olabilirsiniz. Esnek çalışma saatlerinde, dilerseniz ana işiniz, dilerseniz ek iş olarak yapabileceğiniz, kendinizi sürekli geliştirebileceğiniz ve sürekli gelirinizin artmasını sağlayabileceğiniz bir iş olanağı sunar. Farmasi’de müdür seviyesindeki bir kişinin ortalama geliri asgari ücretin kat ve kat üzerindedir. Network sistemi ile yoluna devam eden Farmasi size harika bir kariyer imkanı da sunar. İşte bu yüzden diğer markaları değil %100 Türk markası olan Farmasi’yi tercih edebilir, hem kazanmaya hem de kazandırmaya başlayabilirsiniz.